Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

2020 Akrep Burcu Yorumu (Aşk, İş, Sağlık)

2020 Akrep Burcu Yorumu (Aşk, İş, Sağlık)

2020 Akrep Burcu Yorumu (Aşk, İş, Sağlık)
2020 Akrep burcu bu yeni bir yılın gelmesi ile birlikte sizin için çıkmazda olan tüm işleriniz ve problemleriniz yavaş yavaş çözülmeye doğru ilerleyecek. Sorunlara akıllı çözümler bulmakta pek de zorlanmayacaksınız. Çık kısa sürede kendinizi güzel bir şekilde toparlayacak ve yaşamınızın tüm alanlarında gelmek için arzuladığınız noktalara geleceksiniz. Geçen 2020 senesinde gelmek istediğiniz konumlara varmada çok zorlandınız. 2020 de bu bakımdan çok rahat bir yıl sizi bekliyor. Problemlerin uzunca bir süre tekrardan sizi bulmaması sizi iyi bir şekilde rahatlatacak. Bu sene sizin seneniz olabilir.

2020 yılının ikinci yarısında Akrep burcunda olanların önleri açılacaktır. Şanslı ve sizi mutlu eden olaylarla karşılaşacaksınız. Çıkacağınız iş seyahatleri sizleri yeni yıl boyunca meşgul edecek. Bu sayede daha aktif bir iş hayatı içine gireceksiniz. 2020 Akrep burcu yorumu,Temmuz ayı başlangıcından itibaren hayatınızı değiştirecek bir takım durumlarla karşılaşabilirsiniz. Akrep burcu 2020 Uranüs ve Neptün gezegenleri burcunuzda etkili olacak; buna göre hayata karşı bakış açınızı değiştirebilir ve sezgilerinizi daha güçlü ortaya çıkarabilirsiniz.

2020 Akrep Burcu Aşk Hayatı

Kıskançlık duygusu Akrep burcunun peşini Ocak ayı boyunca da bırakmayacak. Merkür’ün geriye çekilmesi ile birlikte ikili ilişkilerinizde bazı yanlış anlaşılmalar meydana gelebilir. Şubat ve Mart arası şanslı bir aşk hayatınız olabilir. Bu dönemde eğlenceli bir zaman geçireceksiniz. Romantik anlamda yeni insanlarla tanışabilir, evliyseniz de eşinizle mutlu ve huzurlu bir dönemde olacaksınız. 9 Mart 2020 tarihinde bir güneş tutulması bekleniyor. Buna göre umut ve şans dolu bir dönem sizi bekliyor. Yılın ilk ayları boyunca aşk hayatınızdaki canlılık devam edecek. Yaz ayları boyunca cinselliğin ön planda olduğu bir dönem içine gireceksiniz. Temmuz itibarı ile gezi olanaklarından faydalanmayı unutmayın. Tesadüf eseri tanışacağınız insanlar, duygusal hayatınızda önemli bir parça haline gelebilirler. Sonbahar itibarı ile gizli kalmış bazı olayların etkisinde kalabilirsiniz. Evli olanların ilişkilerinde dikkatli olması gereken durumlar olabilir. Kış aylarına doğru kalbi boş olanları yeni heyecanlar bekliyor olacak.

2020 Akrep Burcu İş Hayatı

Kendinize güveneceğiniz ve birçok işin üstesinden gelebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bol paralı ve şanslı olacağınız aylar sizi bekliyor. Giderlerimize dikkat ettiğiniz takdirde önünüze gelen kısmeti iyi kullanarak refah bir dönem içinde olabilirsiniz. Çıkacağınız kısa yolculuklar sizlere bereketli gelecek. Çevrenizin desteği ile maddi anlamda yüzünüzün güleceği bir dönemdesiniz. Özellikle Mart ayı evinizde bolluk dönemi olacak. Nisan ayı sonunda harcama yapacağınız bir dönem içine gireceksiniz. Taşınma ya da tadilat gibi konular, cebinizden para çıkmasına neden olabilir. Haziran ve Temmuz aylarında oynayacağınız şans oyunlarından ekstra para kazanabilirsiniz. Ayrıca yüklü bir para da bu dönemde sizleri bekliyor. Temmuz- Ağustos döneminde iş hayatınızda büyük bir başarı sizleri bekliyor. İşle ilgili hayalleriniz gerçekleşme aşamasına gelecek.

Akrep Burcu

Akrep Burcu

2020 Akrep Burcu Sağlık Hayatı

Akrep burçları özellikle Ekim’den itibaren sağlıklarına dikkat etmelidirler. Vurdumduymaz tavırları kış aylarında göz ardı etmemelisiniz. Bir takım kemik ve eklem problemleri ortaya çıkabilir. Bir uzmana danışmakta fayda görebilirsiniz. Aynı zamanda diş sağlığınızla da ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. İhmale gelmeyen hiçbir rahatsızlığınızı görmezden gelmeden bir uzmanla iletişime geçmekte fayda olacaktır. Kilo problemi olanlar diyet listelerine ve egzersiz programlarına sadık kalmalıdırlar. Karaciğer yağlanması ile ilgili sorunlar baş gösterebilir. Özellikle bebek sahibi olmak isteyen Akrepler çok verimli bir döneme giriyorlar. Gezegenlerin de desteği ile mutluluk dolu günler sizleri bekliyor olacak. Özellikle Ağustos ayında meydana gelecek bir dolunayla daha bebek sahibi olmak isteyenler olumlu sonuçlarla karşılaşacaklar. Gezegenlerin engel çıkarmadığı, rahat bir dönem içinde olacaksınız. 2020 yılının Ekim ayı itibarı ile bazı konularda psikolojik destek alma ihtiyacına girebilirsiniz. Böyle bir durumda çekinmeden, konusunda uzman bir doktora görünebilirsiniz. Sinirlerinizin yıprandığı ve kafa yorgunluğu yaşayacağınız bir dönem olabilir. Böyle zamanlarda iş ve sosyal çevrenizle olan ilişkilerinize ve aile bağlarınızla olan sadakatin ize dikkat etmeli ve taşkın hareketlerden uzak durarak, olayları akışına bırakıp negatif enerjiyi kendinizden uzaklaştırmaya çalışmalısınız.

Yorumlar
 1. Dilek dedi ki:

  Akrep burcuyum çocuk olacakmı

 2. Dilek dedi ki:

  Bu yıl hamile kalırmıyım

  1. Astrolog dedi ki:

   Dilek Hanım,

   Orasını Allah Bilir. Allah tan dileklerde bulunun şükrü unutmayalım.

 3. yasemin dedi ki:

  Yengec burcuyum yukselenim balik gece 11.30 cekilise katildim sizce cikma olasiligi me kadar

 4. Figen yapar dedi ki:

  23/10/1968 sabah 9:00 10:30 arası doğmuşum burcum akrepmi terazimi?

  1. Astrolog dedi ki:

   Figen Hanım,

   Yükseleniniz 11 derece 32 Yay burcunda gözükmekte.
   Yükeleniniz yay burcu hakkında söyleyeceğim şey; iyimserdir. Mizac olarak tez canlı diyebiliriz imaj olarak; ben iyiyim modunda. Hayata yaklaşım olarakda: herşey yoluna girer tarzındadır.
   Selamlar,

 5. Sedat dedi ki:

  2 kasım 1983 ..2016 yılı maddi ve manevi sıkıntılar içinde geçti.. Sağlık çok kötü. 🙁 Umarım bu yıl toparlarım kendimi..

 6. SERCAN dedi ki:

  25.09.1979 SABAH 09.00 – 10.00 ARASI DÜNYAYA GELMİŞİM EVLİLİĞİM VE AİLEMLE İLGİLİ KONULARDA KISA VE GERÇEK YORUMUNUZU BEKLİYORUM ADIM SERCAN

 7. Aybüke dedi ki:

  Hamile kalırmıyım nedir yaaaa ??? çocugunuz oluncada keske biraz geç yapsaydım diyecksiniz ahshsgdff ????

 8. HANDAN dedi ki:

  10.11.1983 SAAT:14,30 DOĞUMUM
  AKREP BURCUYUM AMA YÜKSELENİMİ BİLMİYORUM
  NEDİR YARDIMCI OLURMUSUNUZ RİCA ETSEM

  1. Astrolog dedi ki:

   Handan Hanım,

   Yükselen burç için doğduğunuz şehir bilgiside gerekiyor.
   selamlar,

   1. handan dedi ki:

    istanbul

 9. Selma dedi ki:

  Merhaba ben akrep burcuyum 5 Vera 6 gibi akşam doğmuşum yükselen burcumu öğrenebilirmiyim?

  1. Astrolog dedi ki:

   Selma, Merhaba,
   aşağıdaki bilgileri bize iletmeniz gerekiyor. selamlar, sevgiyle kalın.

   Doğum tarihiniz?
   Doğum saatiniz?
   Ülke?
   şehir?

 10. Keziban bayindir dedi ki:

  Akrep burcuyum yukselenimi bilmiyorum yardimci olursaniz sevinirim

  1. Astrolog dedi ki:

   Merhaba,
   cinsiyetinizi, doğum tarihi, doğum saati, doğduğunuz ülke ve şehir gerekiyor.
   Selamlar,

 11. Daniela pralea dedi ki:

  Akrep burcuyum 23.10.1975 bu aralar psikolojikmen kendimi çok kötü hissediyorum eşimden 7 senedir ayırırım yaşadığım bir ilişki var ama sonu nereye gidecek bilmiyorum

 12. Serap Arslan dedi ki:

  İstanbul 22-11-2010 saat 9:15 doğum saali kızım var burcu ve yükseleni nedir acaba?

 13. Sibel dedi ki:

  15 Kasım 1978 saat 23:00 istanbul doğumluyum. Yukselenim nedir? Teşekkür ederim şimdiden.

 14. Belma dedi ki:

  2,5 senedir psikolojik sorunlar yaşiyorum bu sene nasil olacak benim icin

 15. Selma dedi ki:

  Mrh adim selma 26 10 1964 12 13 arasi bursa dogumluyum yukselenim nedir. tesekkurler

 16. Yeşim dedi ki:

  Merhaba akrep burcuyum evliliğimde sorunlar yaşıyorum eşimde kova burcu astroloji harita ma baka bilirmisiniz 08.11.1991 saat gece03.30 üsküdar istnbul yaşadığım yer gaziantep

 17. Nihal acar dedi ki:

  Akrep burcuyum 6 kasim 1978 dogumluyum bu aralar is ve para sıkıntimiz var esim basak burcu duzelecekmi merak ediyorum cok

 18. murvetcevikel_zeus@gmail.com dedi ki:

  13.11.1984 /02.oo doğum saati almaya swetzingen kadin

 19. Zeynep dedi ki:

  Akrep burcuyum işsizim

 20. Kader dedi ki:

  28.10.1997 akrep burcuyum .Saat 22.00 da doğmuşum.Konyada yükselenim nedir

 21. Esra dedi ki:

  Burcum akrep yukselenim oğlak sizce beni ne bekliyor bu ay

 22. Emine dedi ki:

  Selamlar 29.10.1990 Denizli de sabah 7 -8 gibi doğmuşum lütfen yükselenim nedir

 23. murat dedi ki:

  05.11.1987 denizli sabah 07:30 yükselenim nedir ? Teşekkürler şimdiden

 24. kimya dedi ki:

  01.11.1993 kırıkkale doğumluyum doğum saatimi bilmiyorum yukselenim nedir acaba

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.