Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

2020 Yengeç Burcu Falı (Aşk, İş, Sağlık Yorumu)

28.10.2017
45.981
2020 Yengeç Burcu Falı (Aşk, İş, Sağlık Yorumu)

2020 Yengeç Burcu Falı (Aşk, İş, Sağlık Yorumu)

Astrolojinin en sadık, en can, en dost ve en sırdaş burcudur yengeç burcu. Derdinize dert ortağı arıyorsanız eğer doğru yerdesiniz. Oldukça sevecen ve cana yakın olması bu burcun temel özeliği arasındadır. Tabi bu durum diğer insanlar tarafından oldukça istenilen bir durumdur ve de sevilen tabii ki. Çünkü derdinizle dertlenir, sevincinize de ortak olur. Sanata olan ilgileri ise, oldukça farklı boyuttadır. Sanata ve özellikle şiire yeteneği, yatkınlığı hemen hemen her ortamda dikkat çekmekte ve ilgi gösterilmektedir. Oldukça duygusal ve romantik bir burç olması ise, sanata olan yatkınlığının en önemli sebebidir.

Hayatına giren ve çıkan insanlara dikkat etmesi de hayatı için önemlidir. Herkese rahatlıkla gönüllerini açmazlar ve sırlarını anlatmazlar. Çünkü güven duygusu, bütün ilişkiler için göz ardı edilemez bir gerçektir. Ayrıca evcimen olmaları bir o kadar özellikli birileri olduklarını yansıtmaktadır. Evlerine oldukça düşkündürler. Hatta evde aileleriyle, dostlarıyla birlikte geçirecekleri vakti dışarıda bir yerde geçireceği vakte tercih ederler. Yengeç burcunda olan insanlar oldukça iyi bir anne ve iyi bir baba olmaları kaçınılmazdır. Ayrıca evine, çocuklarına bağlılığın yanı sıra sadık bir eş olmaları da göz ardı edilemez bir gerçektir.

Yengeç burcu erkeğinde en belirgin özellik olarak, yemek yemeyi çok sevmeleri görülmektedir. İlk görüşte bakıldığında, fiziksel bir çekim gücüne sahip oldukları ise hemen her ortamda kendilerini belli etmelerini sağlamaktadır. Oldukça iri yapılı ve kalıplı bir yapıya sahiptirler. Görenlerin etkilenmemesi ise mümkün değildir. Yengeç burcu kadını da, evcimen, sıcakkanlı, sevecen ve derin bir duyguya sahip kadınlardır. Altıncı hisleri ve sezgileri ise oldukça güçlüdür.

2020 Yengeç Burcu Aşk Hayatı

Oldukça duygusal olan yengeç burcu 2020 falında, aşk hayatınız oldukça durağan olacaktır. İş yoğunluğu ve hayat kargaşasının içerisinde aşk hayatınıza vakit ayıramayacağınız bir yıl gözükmektedir. Tabi yaşayacağınız çeşitli sıkıntılarda bu sırada aşka vakit ayıramayacağınızın göstergesidir. Fakat yıl sonuna doğru kendinizi iyi hissedeceğiniz ve aşkı doyasıya yaşayacağınız zamanlar gelecektir

2020 Yengeç Burcu İş Hayatı

2020 yılı yengeç burçları, yılın ilk altı ayı için oldukça sıkıntılı süreçler geçirileceği görülmektedir. Bu süre içerisinde oldukça dara düşeceğinizi hissedebilirsiniz fakat bu durum kısa süre içerisinde de toparlanma yoluna girecektir. Bu süreçte ailenizin yardımıyla devam edebileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. İş konusunda oldukça sıkıntılı bir süreç geçirip ardından rahatlayacaklardır. Bu süreç geçtikten sonra ise az da olsa sıkıntılar geçecek ve ferahlığa yol açılacaktır.

Yengeç Burcu Falı

2020 Yengeç Burcu Sağlık Hayatı

Bu sene içerisinde, ufak tefek hastalıklar seyretmekte olup gelip geçici hastalıklar hissedilmektedir. Özellikle kış aylarında görülecek hastalıklar mevcuttur. Tabi çok fazla ciddiye alınacak bir durum söz konusu olmamakla beraber kendinize dikkat etmeniz faydanıza olacaktır. Gelip geçici hastalıklar yaşayacağınız durumlarda daha fazla yıpranmamak için dikkat etmekte fayda vardır.

Yorumlar
  1. kamran dedi ki:

    Cok guzel bilgiler var

    1. Astrolog dedi ki:

      Teşekkürler Kamran

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.