Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

2020 Yay Burcu Falı (Aşk, İş, Sağlık Yorumu)

28.10.2017
37.647

2020 Yay Burcu Falı (Aşk, İş, Sağlık Yorumu)

Gülüşüyle tanınan insanların burcudur yay burcu. Kalabalık içerisinde bile kendilerini belli ederler. Sempatik, cana yakın, dost canlısı ve arkadaşlarına, dostlarına en düşkün bir yapıya sahi insanlardır. O kadar sevecen ve cana yakın bir yapıları vardır ki, bu durum gözlerinden okunur. Tavırlarından, halinden de her türlü belli olmaktadır.

Özellikle içlerindeki çocuk hiçbir zaman ölmez. Yaşlansalar dahi içindeki çocuğu öldürmezler, her zaman çocuk tarafları kalır. Entelektüel olmalarının yanı sıra insanları eğlendiren eğlenceli bir yapıya sahiptir. Her zaman eğlenceli ve sevecenlerdir. Özellikle bu sevecenlikleri insan ilişkilerinde güçlü bağlar oluşturmasına sebeptir. Özellikle dışa dönük yapıda olmaları etraf tarafından oldukça sevilmelerine sebeptir. Her ortamda, her anda ve zamanda neşe saçmakta üstlerine yoktur.

Oldukça hayal gücüne sahiptirler. Yaratıcı işler de tam yay burcunun işleridir. Bu tarz işlerde oldukça başarılı bir sonuç elde edecekleri ise muhtemeldir. Bu türde bir işi ise, oldukça severek ve isteyerek yapmaktadırlar. Toplumda ise oldukça başarılı işlere imza atmaktadırlar.

Olumsuz diye nitelendirilebilecek bir durum söz konusu ise, karşısındaki insanı neredeyse yay gibi germeleri ve sinirlendirmeleridir. Ani iniş ve çıkışlarıyla birlikte ani karar almaları da bu duruma sebep olur çoğu zaman. Karşısındakinin canını hemen sıkabilir ve mutsuz edebilirler. Bu olanların gelgitlerle alakalı bir durumu vardır. Açıkçası biraz dengesizce hareketlerde bulunması yay burcu için olmazsa olmazdır.

Yay burcu erkek ve kadınlarının ortak özelliği olarak görülmektedir ki, sevecen ve cana yakın olmalarıdır. Espri yeteneğine sahip olmalarının yanında oldukça entelektüel yapıya sahiptirler. Gezmeyi, yeni yerler görmeyi severler. Her girdiği ortamda da kendisini belli eder. Hayatın neşeli, mutlu ve sevgi dolu yanlarını yaşar, hüzünlü ve mutsuz taraflarını görmezden gelirler. İyi bir eş ve iyi bir anne ve baba olacakları da hissedebilinmektedir.

2020 Yay Burcu iş Hayatı

Yay burcu 2020 yılı falında, ilk üç ay yaşayacağınız herhangi sıkıntılar sebebiyle iş konusunda da sıkıntılı bir sürece girebilirsiniz. Kendinize yeni uğraşlar arayıp, geri dönüş alamayabilirsiniz. Bunlara hazırlıklı olmanızda fayda vardır. Fakat bu durum bahar ayının gelmesiyle birlikte son bulacaktır.

2020 Yay Burcu Aşk Hayatı

2020 Yay burcu falında, görülüyor ki bir ilişkiniz varsa ve devam ediyorsa, bu ilişkinizle ilgili herhangi bir sorun gözükmemektedir. Hatta sorunun yanı sıra daha da güçlenip kenetlenecek bir ilişki sizi beklemekte. Eğer bir ilişkiye sahip değilseniz bu durum da 2017 yılında yeni bir aşk gözükmemektedir. Evli olan yay burçları içinde 2017 yılı bir bakıma dalgalanmalarla geçebilir. Yolunda gitmeyen bir ilişki ile karşılaşabilirsiniz. Fakat bu durum kısa süreliğine söz konusu olacaktır. Sabır ve anlayışla birlikte üstesinden gelinecektir.

Yay Burcu Falı

2020 Yay Burcu Sağlık Hayatı

Oluşabilecek bazı sıkıntı ve stresler sebebiyle yılın ilk üç ayı içerisinde bazı iniş çıkışlı dönemler geçirebilirsiniz. Tabi bu durumda sinirsel sisteminiz bitap olabilir. Özellikle yılın ilk üç ayında oldukça sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Daha sonrasında ise, korkulacak bir durum olmadığını ve kısa süreli olarak geçici hastalıklar yaşadığınızı fark edeceksiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.