Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

2020 Terazi Burcu Falı (Aşk, İş, Sağlık Yorumu)

28.10.2017
52.816

2020 Terazi Burcu Falı (Aşk, İş, Sağlık Yorumu)

2020 yılında Terazi burçları bazı zamanlar oldukça şanslı görünüyor. Hayatınızın rotası güzel günlere doğru. 2020 yılının sonlarına doğru güzel günlerin daha çok farkına varacaksınız. Planlı hareket eden terazi burçları olumlu gelişmeler ile karşılaşacak. En önemlisi de bu planlı tavırlı iş hayatında takdir almalarına neden olacak.

2020 yılı Terazi burcu falına göre eğitim hayatı devam eden teraziler 2017 yılında gösterdikleri yüksek performansı bu yıl da devam ettirecek. Bu yeni yılla birlikte istediğiniz sonuçlar da size doğru gelecek. Aileniz eğitim hayatınızda bu kadar başarılı olmanız nedeni ile sizinle gurur duyacak.
Terazi burcu 2020 falı bazı terazilerin yıl içerisinde ev değişikliği yapacaklarını gösteriyor. Farklı bir ortam ihtiyacı hem ev değişikliği yaratacak hem de dekorasyon isteğinize ilaç olacak.

2017 yılının sonlarına doğru psikolojik açıdan sıkılacağınız bir döneme gireceksiniz. Bu zamanlarda hayatınıza yeni insanlar katılacak. Bu insanlar ile hayatınız daha da renkli bir hal alacak.

2020 Terazi Burcu Aşk Hayatı

2020 yılı terazi burçları için sağlam ilişkilere adım atma yılı olacak. Başladığınız ilişkiyi evliliğe taşımak için elinizden gelen bütün fedakarlığı yapacaksınız. 2020 yılı aşk grafiğiniz sürekli olumlu ilerleyecek. Bu yıl içerisinde evlilik hayatı size olumlu görünecek. 2020 yılının ilk yarısında ilişkiniz sonuç bulacak.

Evli olan Terazi burçları evlilik hayatlarına biraz dikkat etmelidir. Eşinizle olumlu bir etkileşim yakalamalısınız. Bazı terazi burçları evliliklerini bitirme noktasına gelebilir. Bu durumu aileniz ile hemen paylaşmayın. Öncelikle eşiniz ile aranızdaki sorunları gidermeye çalışmalısınız.

2020 Terazi Burcu İş Hayatı

2020 yılı iş konusunda karşınıza iyi fırsatların çıkacağı bir yıl olacak. Fırsatları güzel değerlendirirseniz yıl içerisinde büyük ilerleme kaydedebilirsiniz. 2020 yılının genel tablosunda hem maddi hem manevi açısından çok şanslı olacaksınız. Şahıs olarak bir çok tecrübe edineceğiniz verimli bir yıl geçireceksiniz. 2020 yılında maaşınız da zam gözüküyor. Sizden memnun kalan patronunuz sizi ödüllendirmek için hazırlanıyor.

2020 yılında terazi burçlarına biraz sorumluluk yüklenecek. Fakat güzel bir çalışma ile bu sorumluluğunuzun üstesinden kolayca geleceksiniz. Bazı terazi burçları şuan kazandıkları parayı bile katlayabilirler. Onlar açısında çok güzel bir yıl olacak.

Terazi Burcu Falı

Terazi Burcu Falı

2020 Terazi Burcu Sağlık Hayatı

2020 yılında terazi burcunun sağlığı iyi gidiyor. Şu ana kadar karşılaştığınız büyük bir sağlık sorununuz yok. Bu zamana kadar olan rahatsızlıklar sizin tedbir almamanızdan kaynaklanıyor. Düzenli olarak spor yapmaya başlamanız sağlığınızı iyi yönde etkileyecektir. Düzenli beslenip düzenli uyumalısınız. Çalışma saatleriniz biraz yorucu olacağı için halsiz düşebilirsiniz. Bu yüzden uyku düzeninize dikkat etmeniz gerekiyor. Ruhsal olarak sıkıntılı günler sizi bekliyor. Bu sıkıntılarla karşılaşmamak için bol bol doğa yürüyüşü yaparak zihninizi boşaltın. Daha önceden beri devam eden bir rahatsızlığınız var ise bu yıl kontrol kontrol yaptırmanız gerekecek.

Yorumlar
  1. vine dedi ki:

    tam beni anlatan bir yazı olmuş

  2. Orxan dedi ki:

    Meni ne gozleyir bu il 1998 terzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.