Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

2020 Oğlak Burcu Falı (Aşk, İş, Sağlık Yorumu)

08.10.2017
45.494
2020 Oğlak Burcu Falı (Aşk, İş, Sağlık Yorumu)

2020 Oğlak Burcu Falı (Aşk, İş, Sağlık Yorumu)

İyi bir yılı geride bırakan oğlak burcu 2020 yılında Plüton sizin burcunuzda olacak. Diğer burçlar ile etkileşim halinde olmaya devam etseniz de 2020 yılı iş ve aşk hayatınızda çok güzel gelişmeler olacak. Sağlık açısından biraz zorlu bir yıla gireceksiniz fakat olumluluklar hep sizin yanınızda olacak.

Oğlak burcu 2020 yılı falına göre değişimlerin odak yılı olacakta diyebiliriz. İş yaşamınızda sabitlikten yana olan bir burçsun uz. Fazla değişiklerden ve alıştığınız çevreden ayrı kalmak sizi tedirgin ediyor. Fırsatları değerlendirmenizi tavsiye ederim özellikle işinizde sorunlar yaşıyorsanız yaşam kalitenizi etkileyecek olumlu ve güzel işler sizi bekliyor. Eğer bulunduğunuz işte iseniz ve memnunsanız 2017 yılı içerisine terfiler gözükmekte.

2020 yılı Oğlak burcu falına göre eğitim gören kişiler için notlarında yükselmeler söz konusu düşük notlara sahip oğlakların daha çok çalışarak yükseltmesi söz konusudur. Yüksek lisans ve doktora düşünüyorsanız şehir değişikliği ve düzen değişikliği olumlu olarak gözükmektedir.

2020 Yılı Oğlak Burcu Aşk Hayatı

Oğlak Burcunun aşk hayatı geçen yıl biraz çalkantılı bir dönemde idi. Bu yıl geçen yılda olduğu kadar olumsuzluklar gözükmüyor. Fakat geçen yıl yapılan hataların telafisi gerekmekte. Tabii bu evliliği ve sevgili durumunuzu devam ettirmek istiyorsanız.

Bu kadar olumsuzluk yeter 2020 yılında özellikle Şubat ayının sonlarına doğru karşılaşacağınız kişiler hayatınızda huzur ve mutluluğu yakalamanıza yardımcı olacak. Tabii bu sizin yapınızla da alakalı biraz genel olarak uysal ve olumlusunuz. İlişkilerinizde veren taraf olmaktan huzur buluyorsunuz. 2020 yılı aşk hayatınız neredeyse mükemmel denilecek bir seviyede olacak. Oğlak burcu olarak bu yılı bir şekilde değerlendirirseniz aşk hayatınız size mutluluk ve huzur verecektir.

2020 Oğlak Burcu İş Hayatı

İş hayatı olumluluklarla ve maddi olarak daha tatmin edici olarak gözükmektedir. Yer değişimlerini sevmeseniz bile 2020 yılının enerjisi sizi çok farklı kararlar almanızı sağlayabilir. Düşündüğünüz fakat bir türlü cesaret edemediğiniz işler karşınıza çıkacak. Eğer iş kurmayı düşünüyorsanız tam yılı diyebilirim. Maddi sıkıntılarınız daha az olacak özellikle Ağustos 2016 sonuna doğru gelir seviyenizde olumlu yükselmeler bulunmaktadır.

Oğlak burçları 2020 yılını iş hayatı olarak iyi bir şekilde değerlendirin. Çevrenize de maddi konularda yardımcı olacaksınız ve yeni kuracağınız işte de yakınlarınız size yardımcı olacaklar.

 

Sağlık yönünden 2020 yılını dikkatli geçirmeniz gerekiyor. Özellikle boyun ve iskelet sisteminizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Kemikleriniz biraz daha dikkat etmeniz gerekiyor çünkü 2020 yılında hassas gözüküyorlar. Spor çalışmalarınızı aksatmadan devam etmenizi öneririm. Şimdiden tedbir almanızda fayda var.

Genel olarak bakıldığında sağlık açısından kötümser olmamakta gerekir. Fiziksel olarak olumlu yanılsamalarda söz konusu formunuza biraz daha düzene girecek. Kendinize dikkat etmeniz durumunda çok fazla kötü bir yıl geçirmeyeceksiniz sağlık açısından.

2020 yılında beslenmenize önem verdiğiniz takdirde sağlıklı bir şekilde geçireceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar
  1. melek dedi ki:

    oğlak burcu yorumunu okudum da 2017ye gireli 4 ay oldu yazanların hiçbiri gerçekleşmediği gibi tam tersi insanla karşılaştım ve bu yılımın ilk ayları berbatın ötesinde başladı ilişkimde.

  2. Filiz dedi ki:

    Kocam oğlak burcu doğru kemiğinde bir problem çıktı. 22yıllık evliyiz Mayıs 2017 beni aldattığını öğrendim. Bu yıl aşk hayatı iyi gidecekmiş yazdığınıza göre. Ameliyat olacak şimdi bide hizmet etmek lazım öküze. Bende. 12.11.1973 doğumluyum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.