Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

2020 İkizler Burcu Falı (Aşk, İş, Sağlık Yorumu)

28.10.2017
46.131
2020 İkizler Burcu Falı (Aşk, İş, Sağlık Yorumu)

2020 İkizler Burcu Falı (Aşk, İş, Sağlık Yorumu)

İkizler burcu, astrolojinin çift karakterli, iki ruhlu burcudur. Tabi bu durum sempatik olmalarını etkilememektedir. Başta korkutucu gözükse de kadın ve erkekte değişiklik göstermesi de muhtemeldir. Bakıldığı zaman iki ruhlu olmak oldukça zordur fakat buna rağmen oldukça çekicidirler. Bir tılsım gibi kendilerine çekerler karşılarındaki insanı. Tabi bu durum bir mıknatıs gibi çekilen insan için iyi midir değil midir bilinmez çünkü çift karakterli, iki ruhlu olan insanlarla anlaşmak oldukça zordur. Çünkü ikizler burcunda olan bir insanın sağı solu, ne yapacağı, ne diyeceği ve nasıl davranacağı hiç belli olmaz. Tabi böyle bir kişiliğe sahip olan insana körü körüne inanmak, kendini teslim etmek oldukça tehlikelidir. Çünkü ne zaman nerede ne yapacağı belli olmayan bir kişilik yapısına sahip olunmasını sağlar.

Özlerine inildiği zaman aslında ne kadar iyi ve temiz kalpli oldukları görülebilir. Fakat sahip oldukları çift duygu onları bazı anlarda esir almaktadır. Bu sebeple de insanlar tarafından yanlış anlaşılmaya mahkûm bir burçtur bir bakıma. Tabi ikizler burcuna sahip olan bir kişinin en yakınındakilerin sabır duygusunu oldukça içinde var olması gerekir. Aynı zamanda sosyal hayata, aktiviteye oldukça önem verirler ve hayatları boyunca bu aktiflik süreceği aşikârdır.

En kötü yanları ise, dedikoduculuk ve iki yüzlülükleridir. Bir andan en yakını olsa dahi, sinirlendiğinde hiç düşünmeden en yakınının arkasından konuşması ve aralarında olan konuları başkalarına bahsetmesi an meselesidir. Bu davranış biçimi ikizler burcunun en olumsuz yanlarından biridir. Bu sebeple ikizler burcunda olan bir arkadaşınıza, tanıdığınıza veya aile ferdinden birisinde sırlarınızı açmanızı ve her şeyinizi anlatmanızı tavsiye etmiyoruz. Herhangi bir düşünce ile birlikte olan biteni unutup kendi yoluna bakabilme yetileri vardır. Olumlu yanlarında en belirgin özelliği ise, oldukça kabiliyetli ve zeki oluşlarıdır. Kavrama ve anlama özellikleri oldukça yüksektir. Bir konu üzerinde oldukça çabuk fikir sahibi olabilirler.

2020 İkizler burcu falına bakıldığında ise; görülecektir ki 2017 yılında oldukça güzel bir yıl olacağa benziyor. 2017 yılının son dönemlerinde çekeceği sıkıntılar, 2020 yılında son bulacaktır. 2020 yılında neredeyse her şey ikizler burcu için doğacaktır. Bütün güzellikler, iyilikler ve sürprizler bu sene içerisinde ikizler burcuna doğacaktır.

2020 İkizler Burcu Aşk Hayatı

İkizler burcu 2020 Falı, Şubat ve Mart ayında aşklarını en dibe kadar taşıyacağı gözüken burç, ikizler burcudur. Yeni bir aşka yelken açmaları ise an meselesidir. Geçtiğimiz yıllarda bulamadığı aşkı 2020 yılında yaşayacaklardır. Ve bu aşk ikizler burcuna çok iyi gelecektir.

İkizler Burcu Falı

2020 İkizler Burcu İş Hayatı

İş hayatının bu yıl içerisinde oldukça hareketli ve verimli geçeceği belli olmaktadır. Özellikle Nisan ve Haziran aylarında yükselişe geçmesi ise söz konusudur. İşleri oldukça yolunda gideceği hatta maddi yönden oldukça rahatlayacağı 2020 falında çıkmıştır. Yılın ilk üç ayı içerisinde harcamalarına dikkat etmesi ile birlikte de maddi bakımdan oldukça rahatlayacağa benziyor.

2020 İkizler Burcu Sağlık Hayatı

2019 yılının girmesi ile birlikte yaşadığınız ufak tefek sağlık sorunları 2020 yılında yok olacaktır. Kalıntılarını az çok hissetseniz dair, bu yıl ile birlikte sağlıklı bir sene süreceği öngörülmektedir. Yani gayet sağlıklı bir yıl olacaktır.

Yorumlar
 1. funda dedi ki:

  ikizlerin eğitim alanıyla ilgili hiç bir şey yazılmamış.eğitim alanına da bakarsanız sevinirim

 2. ALA dedi ki:

  Bİ KÜFRETMEDİĞİNİZ KALMIŞ 😀

  1. Astrolog dedi ki:

   Ala Bey,

   Bizim yapabileceğimiz bir şey yok bu konuda:.D Durumunuz bu şekilde.
   Selamlar,

  2. birim dedi ki:

   Egolarını t ediyorlar işte ne yapsınlar…Inanmayın bunlara…Hepsi hikaye ve sadece gezegenler…Akıllı olun yeter….

 3. AndOr dedi ki:

  İkizler burcu için yazdıklarınızı İnşallah hayırlısıyla yaşamak nasip olur. Emeyinize sağlık. Ama aşk hayatı için en olumlu şubat ve mart ayı diyor çoğu fallar. Ben şu an bir ilişkide adımlıyorum. Acaba yanlış mı yapıyorum, yani bu ilişki doğru olan değil ve olumsuz mu sonuçlanacak? Yani aşk için şubat ve mart yazdığınız için soruyorum.

 4. Nilgün Küçük dedi ki:

  Bir insanın 144 burcu vardır ,ayrıca her insanın eksi ve artıları vardır ,kimse mükemmel değildir Bir insanı tanımak için hiç değilse kuzey ay düğümüne güneş ve ay takım yıldızına şironuna bakmak lazım ,astrolog olarak bu yanlışa düşmenizoldukça esef verici .

 5. Nilgün Küçük dedi ki:

  YAZDIĞIM YORUMU NİYE YAYINLAMIYORSUNUZ ,İŞİİNİZEMİ GELMEDİ SİZ ASTROLOG DEĞİLSİNİZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.