Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

2020 Burçları Neler Bekliyor Ve Özellikleri Nedir

28.10.2017
56.366

2020 Burçları Neler Bekliyor Ve Özellikleri Nedir

Son zamanlarını yaşamakta olduğumuz 2019 yılından sonra 2020 burçları neler bekliyor, 2020 burçları ne bekliyor ve 2020 burçları özellikleri 2020 hakkında tüm merak duygularınız yazımızı devamında…

Genel olarak şöyle bir göz attığımız zaman 2020 yılı herkes için yine pek çok sürpriz ile beraber hızla gelirken bunun yanı sıra dikkatli davranmayı öğreneceğimiz hatta dikkat etmeden vereceğimiz en küçük bir davranışın dahi karşılığında dengelerin alt üst olabileceği bir kritik bir sene bizleri karşılıyor. Her burcun kendine özgü yorumu ile yazımıza devam ediyoruz…

Kova Burcu

Sin derece barışçıl bir özeliğe sahip olan kovalar için 2020 senesi, içsel mücadeleleri ile dolu olarak geçecek.
Maddiyat kendileri için herhangi bir önem arz etmediğinden, kazanmış oldukları tüm paraları ihtiyacı olanlara dağıtarak tüketeceklerdir. Yayınlarını hiçbir zaman düşünmez, her zaman günü kurtarmaya çalışırlar.

Balık Burcu

Alıngan ve bir o kadar da kaprisli olan balık burçlarına, 2020 yılını kötü geçirmek istiyorlarsa, bu özelliklerinden bir an önce vazgeçmelerini tavsiye ediyoruz. Her şeye çocuk gibi ağlamayı bırakıp, çevrelerindeki insanlarla diyaloglarına dikkat etmeleri gerekiyor.

Koç Burcu

Koçkar, abartı ve gösterişlerine son derece düşkündürler. Dikkat çekmek ve göze batmak en çok hoşnut oldukları şeylerdir. Silik ve sönük karaktere sahip bir Koç insanı düşünmek mümkün değildir. Bir şekilde bir aykırılık yaratarak göze gelmeyi başarırlar. Bu duruma pek çok kez abartılı giyim şekilleri ve konuşmaları eşlik eder. 2020 yılında yine önceki yıllardan farklı olmayıp hareketli bir yaşam tarzına sahip olacaklar. Dikkat çekerken çevreleri tarafından kıskanıldıklarını da unutmayıp dikkatli davranmaları gerekiyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.