Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

2020 Burçlara Göre Uyum Analizi

28.10.2017
98.008
2020 Burçlara Göre Uyum Analizi

2020 Burçlara Göre Uyum Analizi

Bayanlar ve erkekler arasında ilişki başlarken, bazı çiftlerin arasında mükemmel bir uyum olduğu bazı çiftlerin ise hiç anlaşamadığı görülmektedir. Bunun nedeni astrolojidir. Astroloji; insanın doğasını oluşturan etkileşimleri incelerken, burçlardan veya yıldızlardan oluşan çekim ve itim gücünün, karşı cinsleri ne derecede etkilediğini de göstermektedir. Astroloji ile hangi burcun diğeriyle uyum içinde olduğunu anlamak ve insanların romantik kimliklerini öğrenmek mümkündür.

Burçlara göre âşık olma durumları;

2020 burç uyumu yorumlarına göre, hem kadınların hem de erkeklerin karşı cinsten ilgilendiğini gösteren bir takım belirtiler bulunur. Hangi burcun nasıl belirtiler gösterdiğini ise şu şekilde anlatmak mümkündür;

Koç burcu: sizi biraz fazla düşünüyor ve bunu belli etmemek hoşuna gider.

Boğa burcu: kaybetmekten korkan tavırlar sergiler ve sadıktır.

İkizler burcu: her gün mutlaka sizi görmek ve size her şeyi anlatmak ister.

Yengeç burcu: sizi görmediği zaman depresyona girer ve size tam anlamıyla bağlıdır.

Aslan burcu: yanınızda çocuk gibi mutlu hisseder ve mutlu eder.

Başak burcu: sizi düşünmek ona tuhaf bir acı verir ve her halinizle sizi sevimli bulur.

Terazi burcu: size nasıl davranması gerektiğine karar veremez ve sonuç olarak hep istemediği şeyleri yapar.

Akrep burcu: sizinle birlikte vakit geçirmenin ve yanınızda olmanın çok büyük mutluluk olduğunu düşünür.

Yay burcu: macera istemez ve bunu belli eder.

Oğlak burcu: kendiyle ilgili yaptığı bütün planlara sizi de dâhil eder.

Kova burcu: onlar için hiçbir mantıklı açıklama, sizi anlatmaya yetmez ve siz onlar için özelsinizdir.

Balık burcu: sizinle hiç konuşmadan saatlerce birlikte olabilir ve bu durumdan asla sıkılmaz.

Burçların birbirleriyle uyumları, ilişkilerin düzenli ve kalıcı olması açısından oldukça önemlidir. Bir ilişkide mutluluk ve huzurun olması için, iki cinsin de uyumlu burçlar olması gerekir. Bu nedenle aradığınız aşkı 2020 burçların uyumları hakkında yapılan yorumları değerlendirerek bulabilirsiniz. Hangi burcun diğeriyle, nasıl bir uyum içinde olduğunu ise aşağıdaki gibi belirtmek mümkündür;

Burçlar ve uyumları;

Burçların uyumları genel olarak doğduğunuz anda Güneş’in uyumuna göre belirlenir. Bazen aynı burç grubundan olan kişiler çok iyi anlaşabilirken bazen de farklı ve hiç anlaşamayan burçların, Ay’ın durumu ve yükselen burca göre anlaşabildiği görülmektedir. Buna göre 2020 burçlara göre uyum tablosu belirlenirken, yükselen burcun ne olduğu çok önemlidir. Bu tabloya göre burçlar ve uyumları şöyle belirtilebilir;

Koç burcu: kendi burcu, ikizler, yengeç, terazi, akrep, yay ve kova burçlarıyla heyecanlı ve uyumlu bir ilişki yaşayabilir. (Eşim koç burcu ben kova burcuyum gerçekten çok harika ve uyumlu ilişkimiz var.)

Boğa burcu: kendi burcu, koç, yengeç, başak, akrep, kova ve balık ile heyecanlı, maceracı ve iddialı ilişki yaşayabilir.

İkizler burcu: kendi burcu, ikizler, aslan, terazi, kova ve balık ile inanılmaz hareketli ve maceralı bir ilişki yaşayabilir.

Yengeç burcu: boğa, yengeç, başak, terazi, akrep, oğlak ve balık ile duygusal ve son derece kazanlı ilişkiler yaşayabilir.

Aslan burcu: koç, ikizler, aslan, terazi, yay ve kova ile birlikte, gösterişli ve romantik bir ilişki yaşayabilir.

Başak burcu: boğa, ikizler, başak, terazi, oğlak ve balık ile birlikte, neşeli, heyecanlı ve akılcı bir ilişki yaşayabilir.

Terazi burcu: ikizler, aslan, başak, yay ve kova ile birlikte, çok eğlenceli ve mükemmel bir ilişki yaşayabilir.

Akrep burcu: boğa, yengeç, başar, akrep, oğlak ve balık ile birlikte, derin duyguların olduğu, romantik bir ilişki yaşayabilir.

Yay burcu: koç, aslan, terazi, yay ve kova ile birlikte, ateşleyici ve ilginç maceralarla dolu olan ilişkiler yaşayabilir.

Oğlak burcu: boğa, yengeç, başak, kova ve balık ile birlikte, mükemmel uyumun yakalandığı, sürprizlerle dolu olan bir ilişki yaşayabilir.

Kova burcu: kova, ikizler, terazi, yay ve oğlak ile birlikte, ilgi çekici, heyecanlı olurlar ve hareketli ilişkiler yaşayabilir.

Balık burcu: boğa, yengeç, aslan, başak, akrep, oğlak ve balık ile birlikte, fazla sıcak, duygusal ve romantik ilişkiler yaşayabilir.

Yorumlar
 1. yağmur dedi ki:

  merhaba iyi günler burada oğlak burcuyla kova burcu anlaşabilir yazmışsınız. lakin ben kova burcuyum ve neredeyse en çok çatıştığım burç oğlak. ve her yerde bu böyle kovalar oğlakla anlaşamaz… düzeltirseniz çok mutlu olurum:))

  1. Serdarovnaa dedi ki:

   ..katilyorum ama bencee bu yukselende bağli

 2. melike doğru dedi ki:

  Kova basaklada anlasamiyo.

 3. Hly dedi ki:

  Ama koç yazmış

 4. Ruya demir dedi ki:

  Doğru aslında bu yorum ben akrep burcuyum ve asla ama asla erkek bir kovayla anlasamiyorum öldür istersen beni bir kovayla 20 dk bir odada yanlız kalamam kalsam bile sinirden benim o odadan nasimi kesin çıkarırlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.