Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

2020 Burç Yorumları Aşk Para Mutluluk

2020 Burç Yorumları Aşk Para Mutluluk

2020 Burç Yorumları Aşk Para Mutluluk

Yeni yıl yaklaştıkça büyük heyecan sarıyor her yerimizi.. Bu sene aşk hayatınızı astroloji nasıl etkiliyor ? Sağlık durumu ve mutluluk hakkında yıllık burçlarımızı kontrol ettiniz mi?2020 burç yorumları yaparak sizlere bilgiler vermeye çalışıyoruz ve en iyi yorumculardan destek alıyoruz. Dünyaca ünlü astroloji uzmanı Susan Miller ne diyor ? 2020 yılında neler olacak ne tür yaklaşımlar yapılmalı bunlara makalemizin ilerleyen kısımlarında değineceğiz. Ünlü astroloji uzmanı ve yorumcusu Rezzan hanım ( Rezzan kiraz ) bu yılda olacakları her burca göre değerlendiriyor. Nuray Sayarı 2020 yılı burç yorumunu yaptı ve biz sizlere özetledik bunu da ilerleyen bölümlerde görebileceksiniz. 2020 yılı hangi burcun yılı ? 2019 yılında hangi burç ön planda ? Hangi burçlar paralara hangi burçlar aşklara boğulacak bütün bunları ünlü yorumcularımızdan özetleyip anlatacağız. 2020 yılında Ünlü burç yorumcuları neler söylemiş bunlara da değinmeden edemeyeceğiz.

Yeni yılda burçlara göre aşk ve ilişkiler nasıl olacak ?

Öncelikle Astroloji size en olabilecek durumlardan bahsediyor ve şimdi sakin olun diyeceklerime kulak verin! Eğer hala bir eşiniz yok ise hemen burcunuzun yorumuna göz atın ve 2017 yılında ilişki durumunuza göre hareket edin gelecek kısmetleri kaçırmayın burcunuz tersini derse hiç uğraşmayın koyverin 🙂

Koç Burcu: İlginç bir aşk hikayesi.. Hırçın aşk isteyenlerle dolu ama merak etmeyin yeni yılda istediğinizi alacaksınız. Yeni yılda asla pes etmeyin. (Rezzan kiraz)

Boğa Burcu: Değerli boğalar, yeni yılda mutlu olacaksınız buna inanın Sevgi ve saygı sizin işiniz bu doğrultuda harika aşklar yaşayacaksınız. (Nuray Sayarı)

İkizler burcu: Arkadaşlar sürpriz aşklar sizi bekliyor. Acele etmeyin. Mutlu olmaya bakın ve bekleyin.

Yengeç Burcu: Aman ha… Mutlaka dikkatli adımlar atın ve kendinize hakim olun. Evli Yengeçler boşanabilirler bu yılda. (Nuray Sayarı)

Aslan burcu: Aşk dolu bir yıl sizi bekliyor Aslan kardeşler. Mutluluk dolu bir yıl geçirmeniz dileği ile..

Başak Burcu: Kıskançlık bu yıl sizinle birlikte olacak. Yeni birini bulmada acele etmeyin sabırla bekleyin.

Terazi Burcu: Hemen gidin ve hazırlıklara başlayın! Bu yıl terazilerin evlilik yılı olacak. (rezzan kiraz)

Akrep Burcu: İşte bir olumsuz burç daha! Yıldızlar bize bu yıl pek de mutlu olacağınızı söylemiyor. Üzgünüm ama kıskançlık sizleri mutsuz edebilir.

Yay Burcu: Sevgili Yay burcu üyeleri, bu yıl olmadığınız kadar mutlu olacaksınız. Koyvermeyin şans verin. Mutlu olun. (Nuray Sayarı)

Oğlak Burcu: Yapmayın gizli aşkları bırakın yakayı ele vereceksiniz. Bu yıl sizin için kötü geçebilir.

Kova Burcu: İşte benim favorim. Duble mutluluk.. Hem evli olanlar hem bekar olanlar süper mutlu iyi bir yıl geçirecekler.

Balık Burcu: Heyecanlı, aşk dolu hareketli bir yıl sizleri bekliyor. (Rezzan kiraz)

Evet işte bu yıl eğlenceli olacak ve ağır bir mutluluk hakim olacak. 2017 yılı burç yorumları bunlar aşk sizleri bırakmasın her daim mutlu olun yorumlara göre kendinize dikkat edin ki hatalı işlerden sakına bilesiniz. Yeni yılda huzurlu olmak için bizi takip edin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.