Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

2020 Boğa Burcu Falı (Aşk, İş, Sağlık Yorumu)

28.10.2017
70.354

2020 Boğa Burcu Falı (Aşk, İş, Sağlık Yorumu)

2020 Boğa burcu falına baktığımızda neler görüyoruz kısaca bahsedelim. Bu yıl boğa burcunda görülen değişiklikler bir hayli fazla olduğu yapılan araştırmalarda görülmektedir.

Hem astrolojinin en alıngan, en kibar yıldızıdır bir bakıma her şeyden, olup olmayacak herhangi bir durumda alınganlığını göstermekte olup neredeyse ufacık şeyden nem kapan bir burç olarak görülür. Ayrıca olan bütün güç bu burçta toplanmış olarak hissedilebilir. Güçlü olmak kutsaldır boğa burcu için, güç varsa her şey iyidir. Gücü sever ve güçlü olmanın, durmanın yolunu da mutlaka bulurlar. Her ne kadar duygu yoğunluğunu fazlasıyla yaşasalar da, asıl önemli olan ve tercih ettikleri durum zenginliktir. Parayı severler aynı zamanda parayı sevmekle kalmayıp zenginliği önemserler. Lüks yaşantıdan zevk duyarlar. Lüksü, şaşalı yaşamayı, parayı ve zenginliği yaşamak içinde ellerinden geleni yapacaklarından hiç şüphe yoktur.

İnsanlarla olan ilişkilerine ise oldukça önem verirler. Çoğu zaman neredeyse her tanıştığı insanla araları iyi olmasına rağmen en yakın arkadaşları, ailesi, dostları ve sevdiği adam/kadın hayatlarında, yaşamlarında oldukça önemi vardır. Maddiyata verdikleri önem ile çoğu zaman etrafında olan insanları kırabilir, incitebilirler. Tabi bu durumu hemen fark edip arayı bulmasını da bilirler. Ve arayı düzeltmek, kırgınlığı gidermek için de ellerinden geleni yaparlar. Bu arada tabi boğa burcu özelliğini taşıyan birisinin yanında insanın kendisine çok iyi bakması gerekir. Çünkü boğa burcu, basitlikten ve bayağılıktan hoşlanmazlar.

Ayrıca, boğa burcu kadınıyla erkeği arasında da farklılıklar mevcuttur. Boğa erkeği, delici bakışlara ve öz güvene oldukça hâkimdir. Bakışlarını nerede olunsa fark etmemek mümkün değildir. Her girdiği ortamda, her durumda ve her yerde bakışlarıyla kendini belli eder. Bakışlarıyla insanın içini delici bir özelliğe sahiptir. Yani bir bayanın boğa erkeğinin bakışlarından etkilenmemesi de mümkün değildir, tabi boğa erkeği de her kadını öyle kolay kolay beğenmez. Boğa kadını ise, evine bağlı, anaç ve tam bir evine, ailesine ve çocuklarına bağlı bir boğa kadını olduğunu hayatı boyunca her daim belli eder. Oldukça güçlüdür, manevi yönü ise her durumda ağır basmaktadır.

2020 Boğa Burcu Aşk Hayatı

Boğa burcu 2020 falında görülüyor ki, tutkulu bir yıl olacağı şimdiden görülüyor. Sevdiği zaman ölene dek sevecek olan boğa burcu için bu yıl aşkı tam hızıyla yaşayacağı zamanların gelmesine ise az kaldı. Aşkını doyasıya yaşayacağı zamanlar en güzel zamanları olacaktır.

Boğa Burcu Falı

2020 Boğa Burcu İş Hayatı

Boğa burcuna bakıldığında iş hayatının çok yolunda gittiğini söylemek mümkün değildir. Parayı sevmesine karşılık, yorulmayı sevmezler. Rahatlığa düşkün oldukları için iş peşinde koşmak boğa burcuna göre değildir. Masa başı işleri boğa burcu için ideal bir meslektir.

2020 Boğa Burcu Sağlık Hayatı

Yaşayacağı stresli günler ile birlikte özellikle iş hayatında yaşanılan gelişmeler sıkıntı yaratacağı ve bu sıkıntıların sağlık sorunlarına sebep olacağı görülmektedir. Stres, sıkıntı boğa burcunda sağlığın etkilediği bir burç olarak yaşanmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.