Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

2020 Balık Burcu Falı (Aşk, İş, Sağlık Yorumu)

28.10.2017
41.215
2020 Balık Burcu Falı (Aşk, İş, Sağlık Yorumu)

2020 Balık Burcu Falı (Aşk, İş, Sağlık Yorumu)

2020 yılında balık burçları hayal kurdukları şeylere ulaşacak. Çektiğiniz bütün sıkıntılardan kurtulacağınız bir yıl olacak. Geçmiş yıllarda hayatınızı belirli bir düzene sokmuşsunuz. 2019 yılında da bu düzeniniz devam edecek. Hatta hayatınız daha da düzene kavuşacak. Bu düzen özel ve iş hayatınıza yansıyacak. 2020 balık burcu falına göre bu yıl sizler için her açıdan harika geçecek.

Balık burcu 2020 falında yılı içerisinde büyük sürprizler olacak. İçinizde uyanan heyecanlar özel hayatınıza şekil verecek. Olumlu olaylar ile karşı karşıya kalacaksınız. Bu da sizi ruhsal olarak rahatlatacak. 2017 yılında farklı şehre yerleşme planları olabilir. Yeni bir ev veya araba alabilirsiniz.

Hali hazırda devam eden bir ilişkiniz varsa bazen stresle karşılaşabilirsiniz. Fakat daha büyük sorunlar olmayacak. Aile fertlerinin sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Sorunlarla karşılaşmak hoşunuza gitmiyor olsa da sorunları çözümünüz takdir alacak.

2020 Balık Burcu Aşk Hayatı

2020 yılına devam eden ilişkinizle giriyorsanız, ilişkiniz daha da güzel gidecek. Bu ilerlemeler balık burcunun istediği şekilde olacak ve mutluluğu getirecektir. Ara ara sorunlarla baş etmeniz gerekecek. Yalnız unutmayın ki sorunlar ilişkinin tuzu biberidir. İlişkinize zarar vermemek için bu sorunları büyütmemelisiniz.

Daha önceden ilişkisi olmayan balık burçları içinde güzel gelişmeler olacak. Sosyalleştiğimiz dönemlerde karşınıza yeni kişiler çıkacak. Çevrenizi genişletmek aşk hayatında da şansınızı artıracak. Tanıştığınız kişi ile ciddi bir ilişki için gerekli temeller atılabilir.

2020 Balık Burcu İş Hayatı

2020 iş hayatınız oldukça olumlu geçecek. Geçmiş yıllarda temellerimiz attığınız işlerin meyvesini 2020 yılında almaya başlayacaksınız. Finansal açıdan çok rahatlayacağınız günler göreceksiniz. Karşıdan bakan kişiler bazı konularda sizin başarısız olacağınızı söylese de siz sürekli başarı kazanacaksınız. Çok iyi şartlara sahip bir şirketten güzel pozisyonlara ait bir teklif alabilirsiniz. Eğer bu sırada başka bir işte çalışıyorsanız, gelen bu iyi teklifi reddedecek gibi görünüyor. Bu da şirketinize olan bağlılığınızdan kaynaklanıyor.

2020 yılında balık burcu çok önemli fırsatlara sahip olacak. Bu fırsatları iyi değerlendirmeniz gerekecek. Fırsatları çok iyi değerlendirmeye almanız gerekiyor. Yoksa yanlış tercihlerde bulunabilirsiniz. Dikkatli olmakta fayda var.

Balık Burcu Falı

2020 Balık Burcu Sağlık Hayatı

2020 balık burcuna göre kemiklerinizle ilgili bir sıkıntı yaşamanız muhtemel gözüküyor. Bu nedenle kemik sisteminizi zorlayacak davranışlardan uzak davranmalısınız. 2020 yılı ortalarına kadar kemik sisteminiz için dikkatli olmalısınız. 2020 yılının ikinci yarısında da iştahınız açılıp kilo almanızı sağlayacak. Çok fazla kilo almasanız bile bu durum sizi biraz zorlayabilir. Günlük olarak belli saat dilimini spora ayırmalısınız. Daha önceden sahip olduğunuz rahatsızlıklarınız varsa düzenli doktor kontrolleri yaptırmalısınız. Zararlı alışkanlıklarınızdan kurtulmanız da fayda vardır. Kendinizi bazen yorgun ve durgun hissedebilirsiniz. Bu nedenle doktora danışmanızda fayda olacak. Düzenli olarak da tahlillerinizi yaptırmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.