Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

2020 Ay Burcu Yorumları

28.10.2017
33.774
2020 Ay Burcu Yorumları

2020 Ay Burcu Yorumları

Bir yılı daha geride bırakmak üzereyiz. Yeni yıla girmeye hazırlandığımız 2017 senesinin bu son dönemlerinde, insanları da farklı bir kıpırtı ve telaş aldı. Bu durumun yaşanmasının temel sebebi ise yeni girecek olduğumuz yıla karşı duyulmakta olan yoğun ilgi ve meraktır. Yeni senede yoğun şekilde merak edilen konulardan biri de 2020 ay burcu yorumları ve bu dönemde burçlara ne gibi sürprizlerin beklediğidir. Biz de sizler için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda yeni yıla karşı duyduğunuz ay burcuna göre kişilik özellikleri, 2020 burç yorumları ve ay burcuna nasıl bakılır ? Gibi konular hakkında bilgi sunmak istiyoruz.

1) Koç Burcu (21 Mart – 19 Nisan)

Koçkar, abartı ve gösterişleri için son derece düşkündürler. Dikkat çekmek ve göze batmak en çok hoşnut oldukları şeylerdir. Silik ve sönük karaktere sahip bir Koç insanı düşünmek mümkün değildir. Bir şekilde bir aykırılık yaratarak göze gelmeyi başarırlar. Bu duruma pek çok kez abartılı giyim şekilleri ve konuşmaları eşlik eder. 2020 yılında yine önceki yıllardan farklı olmayıp hareketli bir yaşam tarzına sahip olacaklar. Dikkat çekerken çevreleri tarafından kıskanıldıklarını da unutmayıp dikkatli davranmaları gerekiyor.

2) Boğa Burcu (20 Nisan – 20 Mayıs)

Lükslerine Tutkun olan boğaları başarılı ve son derece güzel bir sene bekliyor. Bunun yanı sıra çevrelerindeki insanlara karşı dikkatli olmalılar. Kendilerinde şüphe uyandıran kimselerle arkadaşlık bağlarını kesmeleri kendi menfaatlerine olacaktır.

3) İkizler Burcu (21 Mayıs – 21 Haziran)

2020 senesinde ikizler son derece karmaşık düşünceler içerisinde olacaklar. Ayrılıklar, bu yıl onlar için vazgeçilmez bir hal alacak. İkinci kişiliklerinin önüne geçmeyi bir türlü başaramayacaklar. Onlara tavsiyemiz Önümüzdeki Haziran ayına kadar negatif bakış açılarından kurtulmaya çalışmaları ve aynı zamanda ikincil kişiliklerini de kontrol altın almalarıdır.

4) Yengeç Burcu (22 Haziran – 22 Temmuz)

En az balıklar kadar duygusal bir karaktere sahip olan yengeç burçları, 2020 yılında da bu özellikleri ile ön plana çıkıyorlar. En küçük şeylere bile alınarak insanlarla aralarındaki ilişkilerin bozulmasına neden olabilecekler. Karşısındaki insanlar her ne kadar bu durumu kibir olarak ifade etse de, bu durum tamamen duygusallıklarından ibarettir. Bu duruma derhal bir çare getirmezler de, 2017 yılı onlar için başarısız bir yıl halini alacaktır.

5) Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

2020, aslanlar için çok yoğun bir yıl olacak. Tamamen çalışma halinde geçirecekler. Aşk hayatları da bu yıl oldukça kötü. Eğlenceden de uzak bir yıl geçirecekler fakat parasal yönden iyi bir sene onları bekliyor. Bu dönem, onlar için son derece kazançlı olacak.

6) Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

Düzen ve çalışma azmi yönünden göstermiş oldukları titizlikten önümüzdeki yıl da nasiplerini en iyi şekilde nasiplerini alacaklar. Bu özellikleri sayesinde çalıştıkları yerlerin en çok beğenilen ve takdir gören çalışanı haline gelecekler. Bu da, diğer çalışanlar tarafından kıskanılmalarına neden olacak.

7) Terazi Burcu +23 Eylül – 22 Ekim)

Dengeli özellikleri ile nam salan teraziler, 2020’da bu durumlarının tam tersi bir hale bürünüyor. Ancak bu durum, kış ayları boyunca devam edecek baharın gelmesi ile eski düzenine tekrar geri dönecekler.

8) Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

2020’da akrepleri aşk dolu bir yıl bekliyor. Talipleri artacak olan akrepler, seçici olduklarından dolayı bu konuda ince eleyip sık dokuyacaklar. Bu hatlarından vazgeçmezlerse bir ömür yalnız kalabilirler.

9) Oğlak Burcu (22 Aralık – 19 Ocak)

Tutumlu olma özellikleriyle tanınan oğlaklar, önümüzdeki yıl çok önemli yatırımlara imza atacaklar.
Başarıları sayesinde önemli bir maddi yatırım elde edecekler ancak insanlarla ilişkileri son derece vasat bir durumda olacak. Onlara tavsiyemiz, bir an önce kabuklarından sıyrılıp çevreye açılmaları.

10) Kova Burcu (20 Ocak – 18 Şubat:)

Sin derece barışçıl bir özeliğe sahip olan kovalar için 2020 senesi, içsel mücadeleleri ile dolu olarak geçecek.
Maddiyat kendileri için herhangi bir önem arz etmediğinden, kazanmış oldukları tüm paraları ihtiyacı olanlara dağıtarak tüketeceklerdir. Yayınlarını hiçbir zaman düşünmez, her zaman günü kurtarmaya çalışırlar.

11) Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

Alıngan ve bir o kadar da kaprisli olan balık burçlarına, 2020 yılını kötü geçirmek istiyorlarsa, bu özelliklerinden bir an önce vazgeçmelerini tavsiye ediyoruz. Her şeye çocuk gibi ağlamayı bırakıp, çevrelerindeki insanlarla diyaloglarına dikkat etmeleri gerekiyor.

Yorumlar
  1. Dicle Düll dedi ki:

    Where is yayburcu canım?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.