Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

2020 Astroloji Rehberi ve Yorumları

2020 Astroloji Rehberi ve Yorumları

2020 Astroloji Rehberi ve Yorumları

2020 astrolog rehberi
ile ilgili olarak yapacağımız değerlendirmeler, astroloji hakkında bilgi sahibi olanlar için pekte yeni ve şaşırtıcı cinsten değil. Jenerasyon gezegenlerinin gökyüzünde yer almış oldukları konumu ve Pluto’nun Oğlak burcuna geçişini bilenler, bu yazımızda üzerinde duracağımız birçok noktanın astrolojik sembolizm ile ne derece ilişkili olduğunu çok iyi bilirler.

Pluto, burçların tamamında uzun kaldığından dolayı, kuşakların toplumsal anlamdaki değişimlerini yönetmektedir. Bireysel ve aynı zamanda da toplumsal yönde edinilmiş olan alışkanlıkların, kurulmuş kalıpların ansızın bozulup, tekrardan yapılandırılmasını ifade eder. Pluto, daha ziyade çöküş ve yıkımlar ile alakalı olduğundan dolayı, Oğlak burcunda devlet düzenlerinin çöküş ve yıkımını ortaya koyan ögelerle de ilişkilidir.

2020 astroloji yorumlarına devam ettiğimizde, Pluto’nun Yay’da yer aldığı 1995’den 2008’e uzanmakta olan dönem, uluslararası terör olaylarının ve dini tutuculuğun görüldüğü, Oğlak’ta yer almış olduğu Ocak 2008-2024 seneleri arasında ise hükümetler yoğun bir şekilde toplumsal güvenlik arayışı içerisinde olacaklardır. Bu dönemde süper güçlere sahip küçük gruplar, son derece büyük bir etkiye sahip olacak ve böylece kurulu devlet düzenlerini tehditleri altına alacaklardır. Yine 2020 astroloji yorumları na göre Siyasetçilerin yaşamış oldukları kontrollerini kaybetme yönündeki korkularından dolayı, yönetimler daha baskın kurallar üstlenme durumunda olacaklardır.

Pluto’nun Oğlak burcuna geçmesi ile beraber, dünya üzerindeki bütün değerler ve ilişkiler, düzeni tekrardan yerine oturtma sürecine adım atıyor. Kurulmuş olan kalıpların irdeleneceği, yıkım sürecine girerek, yerine yenilerinin meydana getirileceği bir sürecin içerisine giriyoruz. Devletlerin yapısal düzenlerinde önemli meydana gelebilecek bu değişim süreci içerisinde dengelerin de bir değişime tabii olacağını düşünmek abartı olmayacaktır elbette. Yaşanmış olan teknoloji devrimine ve küresel ekonominin rekabetine dayanmakta olan devletler için güç söz konusu olurken; bunu başaramamış olan devletler milli iradelerini kaybetme riski ile karşı karşıya geleceklerdir. Günümüzde, dünya yönetimi konusunda sözü geçen devletlerin yerini, geriden gelmekte olup ani bir şekilde atak yapan, adeta en önde yer alan rakibini sollayan bir yarışçı gibi, maraton koşabilen, üretici ve başarılı devletler alacaktır.

Artık, bilgi sahibi olduğumuz akımlarda da değişim söz konusu olacaktır. Pluto, bir akımı başka bir akıma karşı kışkırtan, neticede de değişimi gerçekleştiren enerjiler bütünüdür. Oğlak burcunda yer alacağı önümüzdeki 16 senelik süreç içerisinde, bunu açık bir şekilde göreceğiz. Daha başlangıcında yer aldığımız bu 2017 yılında dahi, geleceğin değiştirici rüzgarları üzerimiz de olacak.

İleri ki süreç içerisinde en zorlayıcı olarak görünen zamanlar hiç kuşkusuz Koç burcu ve Uranüs ile Oğlak burcundaki Pluto arasında yer alan karenin 2014-2020 dönemi arasında görülecek. Koç burcundaki Uranüs’ün savaşçı ve anarşist tabiatı, Oğlak burcuna ait ilan düzenci devlet yapısını değişime uğratacak.

Pluto prensibi, son derece küçük bir parçanın, bir bütünü etkisi altına almasıdır. Sahip olduğu dönüştürücü enerjisi bir defa tetiklendiğinde, etkisi katlanarak artar. 2011 senesinde bahse konu bu tetiklenme Uranüs’ün Koç burcuna giriş yapması ile beraber devreye giriyor.

Pluto’nun fark edilmiş olduğu zamanlarda Wall Street’in çöküşü ile de etkilenen ekonomik yöndeki zorlanma döneminde dünya üzerinde ayaklanmalar olmuştu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.