Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

2020 Aslan Burcu Falı (Aşk, İş, Sağlık Yorumu)

28.10.2017
46.452
2020 Aslan Burcu Falı (Aşk, İş, Sağlık Yorumu)

2020 Aslan Burcu Falı (Aşk, İş, Sağlık Yorumu)

2020 yılında Aslan burcunu çok büyük farklılıklar beklemektedir. Hem iş hayatında hem özel hayatında değişiklikler yaşayacak olan aslan burcu güzel bir yıl geçirecek gibi gözüküyor. 2017 yılı içerisinde aynı görüşle baktığınız birkaç kişi ile iş girişimi yapabilirsiniz.

2020 yılı aslan burcu falına göre hareketli bir yıl geçireceksiniz. Aslan burcunun sorumlulukları artmaya başlayacak. Geleceğe dair planlar yapılacak gibi duruyor. Sizin tecrübenize tecrübe katacak işlerle karşılaşıp farklı deneyimler edinebilirsiniz.

Aslan burcu 2020 falına göre şehir değişikliği görülüyor. Bu ya iş hayatınızla ilgili ya da eğitim hayatınızla ilgili değişlik olacaktır. Alışma dönemi zor olacak fakat sonrasında rahata kavuşacaksınız. Ayrıca 2017 yılında insanlar ile iletişiminiz artacak, güzel girişimlerde bulunacaksınız.

2020 Aslan Burcu Aşk Hayatı

Aslan burcunun yıllardır devam eden bir ilişkisi varsa bu ilişkide zaman zaman sıkıntılar yaşanabilir. Partnerinizi bu konuyla ilgili fazla sıkmamaya çalışın. Çünkü geçici bir durum olacaktır.

Eğer hali hazırda bir ilişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye başlayacaksınız fazla hayale kapılmamanız önerilmektedir. Fazla hayale kapılmanız sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Aslan burcu falına göre 2017 mayıs ayından sonra ilişkinizin daha da yakınlaşması ile karşılaşılabilir. Takıntılarınızı kenara atarak ilişkiniz canlanmasına yardımcı olun. Mükemmel ilişki beklerseniz her zaman hayal kırıklığına uğramak mümkündür.

2020 Aslan Burcu İş Hayatı

Aslan burcu yılın ilk yarısına kadar iş hayatında geri planda kalacak. Bu şekilde çevrede olup bitenleri gözlemleme şansı yakalayacaksınız. Bu tutum siz aslan burçlarını başarıya ulaştıracak gibi görünüyor.

2020 yılında Haziran ayından sonra iş hayatınız daha aktifleşecek. 2017 yılında başlayıp da sonuç alamadığınız işlerinizi Haziran 2020 ’dan sonra çözmeniz bekleniyor. Aslan burcu yıl içerisinde daha çok kendi çıkarlarından yana hareket edecek. Şimdiye kadar iş hayatında edindiğiniz tecrübeleri 2020 yılında daha rahat kullanmaya başlayacaksınız.

Aslan Burcu Falı

2020 Aslan Burcu Sağlık Hayatı

2020 yılında aslan burçları büyük değişimlere gidecek. İlk defa bu yıl kendilerini çok büyük değişimler içerisine sokacaklar. Fiziksel olarak büyük bir değişim onları beklemektedir. 2020 yılında genel olarak büyük bir sağlık sorunuyla karşılaşmayacak gibisiniz. Sizler yine de tedbiri elinizden bırakmayın.

2020 yılının bazı dönemlerinde aşırı yorgunluklar çekmeniz normal karşılanacak. Bu yorgunluktan dolayı belli başlı ağrılarla karşılaşmanız mümkün. Değişen mevsimler sizi hasta etmek için elverişli zamanlardır. Bu yüzden kendinize iyi bakmak yerinde bir hareket olacaktır. 2020 yılında genel olarak ağız ve diş sağlığı ile ilgili sorunlarınız olacaktır. Bu sebepten ötürü diş bakımınıza önem göstermeniz gerekiyor. Ne kadar dikkat ederseniz o kadar az rahatsızlık çekersiniz. Kısacası 2020 yılında hastalık ile karşılaşmamanız size bağlıdır. Ayrıca yıllardır çektiğiniz bir rahatsızlığınız var ise bu yıl içerisinde alternatif tedaviler denemeniz yararlı olup, olumlu sonuç verecektir. Bu yüzden iyi seçim yapmalısınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.