Burç Yorumları – Astroloji

Site Rengi

2020 Akrep Burcu Falı (Aşk, İş, Sağlık Yorumu)

28.10.2017
38.867

2020 Akrep Burcu Falı (Aşk, İş, Sağlık Yorumu)

Akrep burcunun gezegeni, yeni gelişimleri simgeleyen, yenilikleri içerisinde barındıran Plüton’dur. Element grubu ise; sudur. Su elementi olduğu için oldukça duygusal bir yapıya sahiptir. Bir balık burcu kadar duygusal olmasa da oldukça romantik ve hassas duyguya sahiptir. Tabi bu duygusallık akrep burcunda nüksettiği zaman gizlemeye ve saklamaya çalışır. Duygusal ve hassas noktalarını kimseye belli etmez. Derin duygularını kontrol altına almayı ve gizlemeyi başarırlar.

Tabi oldukça inatçılar dır. Dediğim dedik olmalarının yanı sıra oldukça sabit fikirlilerdir. Fikirlerini değiştirmesi ise oldukça zordur. Yaptığından ve dediğinden hiçbir şekilde vazgeçmesi mümkün değildir. Tabi bu durumun sebebi olarak kendilerine oldukça güven duymaları olarak hissedilmektedir. Ayrıca inatçılığının yanı sıra oldukça kurnaz bir yapıya sahiplerdir. Neredeyse doğuştan gelen bir kurnazlık bünyelerinde mevcuttur. Saman altından su yürütmek onun işidir. Ve plansız programsız hiçbir işe kalkışmazlar. Oldukça planlı hareket eder ve bu şekilde de işleri yürütürler. Çözümü zor ve meşakkatli olan işlerin altından kalkması da kolay bir meziyettir. Oldukça pratik zekaya sahip olmalarının yanı sıra planlı olmaları hiçbir işlerini aksat mamalarından kaynaklanmaktadır. Gizemli bir yapıya sahip olmaları büyüleyici olmalarını da sağlamaktadır. Sevdiklerine, yakınlarına ise oldukça bağlıdırlar. Kontrol etme arzusuyla birlikte bazen kıskanç ve sahiplenme duygusu sebebiyle de yakınları tarafından rahatsızlık yaratabilir. Oldukça güçlü ve yoğun duygulara sahiptirler.

2020 yılının Haziran ayında uzun yolculuklar, seyahatlere çıkabilirsiniz. Bu seyahatler sizi sıkıntılı bir sürece sokabilir çoğu zaman. Hatta yorgunlukla beraber zorluklar yaşayabilirsiniz. Ev, muhit değiştirmeniz mümkün olabilir. Aile fertlerinizle alakalı olarak ani değişimler ve kopmalar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle anlaşma yoluna gitmeniz en iyi olandır.

2020 yılı Akrep Burcu Aşk Hayatı

Özellikle 2020 yılının Akrep burcu falında 3-20 Temmuz arasında önemli değişiklikler görülmektedir. Bu zamanı iyi şekilde değerlendirmek ise sizin elinizdedir. Ayrıca eski anılarınız gün yüzüne çıkıp sizi etkileyecektir. Bu anıların ortaya çıkması ile birlikte sizi gizleyeceğimiz bir duruma sokabilir. Bu sebeple beklenmedik bir şekilde ayrılıklar ile karşılaşabilirsiniz. Bu ayrılıklar kalıcı olabilir çoğu zaman. Tabi bu durum sıkıntı yaratabilir ve çıkmaza sokabilir. Yeni yılın ilk aylarında da, evliliklerinizde çeşitli hareketlilikler belirebilir.

2020 yılı Akrep Burcu İş Hayatı

2020 yılının ilk aylarında aksilikler ve terslikler mevcut olmakla birlikte çeşitli ayrılıklar yaşayabileceğiniz durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu ayrılıklar genelde ortak olarak çalıştığınız insanlar arasında ayrılıklara söz konusudur. Yaşayacağınız anlaşmazlıklar sebebiyle ayrılık kararı alabilir ve yollarınız arayabilirsiniz.

 

2020 yılı Akrep Burcu Sağlık Hayatı

Akrep burcu 2020 yılı falında görülüyor ki, ilk aylarda oldukça dikkat etmeniz gereken bir süreçle karşılaşabilirsiniz. Sıkıntılı süreçler geçirmeniz sağlığınızı da etkileyecektir. Çeşitli sıkıntılar yıpranmanıza sebep olacak ve enerjiniz bitmesine yol açmaktadır. Tabi bu sebeple enerjinizi yüksek tutmakta fayda var. Çeşitli hastalıklar, ani kazalar ve yaralanmalar yaşayacağınız bir zaman dilimi içerisine girebilirsiniz.

Yorumlar
 1. İbrahim Akıtıcı dedi ki:

  bende olanların aynısı

  1. Astrolog dedi ki:

   İbrahim Bey,
   Size bir faydamız oldu ise ne mutlu bize.

 2. Elgun Qasimzade dedi ki:

  Oncelikle merhaba bende akrep burcuyum soyledikleriniz bende olanlarin aynisi cok tewekkurler birdaha yeni haberlerle geri donun

 3. Elgun Qasimzade dedi ki:

  Oncelikle merhaba bende akrep burcuyum soyledikleriniz bende olanlarin aynisi cok tewekkurler birdaha yeni haberlerle geri donun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.